Jak správně vybrat autoškolu

Domů > O nás > Jak správně vybrat autoškolu

Jak správně vybrat autoškolu – ilustrační foto – Autoškola Chládek Znojmo

V tomto článku vám poradíme, na co si dát pozor při výběru autoškoly.

Na co se ptát při výběru autoškoly?

Ze všeho nejlepší je informovat se u svých známých a příbuzných na vámi vybranou AŠ. Existují AŠ dobré, ale bohužel mnoho je i těch méně dobrých.

Zeptejte se, zda deklarovaná cena je konečná a zda je nutné si připlácet v případě neúspěchu jízdy. Kolik to stojí a hlavně kolik jich musí být. Nikde totiž není stanoven počet hodin, které by si musel uchazeč dokoupit.

Naučíme Vás řídit tak, abychom se Vás nebáli na silnici potkávat!

Bohužel některé AŠ se netají tím, že jsou rádi, když jim žáci propadnou, protože nemají dostatek uchazečů a tímto způsobem tak budou mít zajištěnou práci. Mnohdy předepíší i 10 hodin a ještě získají další peníze za závěrečné zkoušky.

Zeptejte se, kolik hodin teorie a jízd je v AŠ, protože ačkoliv počet hodin přesně stanoví zákon 247/2000, někteří ho nedodržují.

Zjistěte si jak a kde probíhá teorie. Neprobíhá-li vůbec nebo jen nahodile, pak pozor: i praktické jízdy budou podobné!

Na co si dát při výběru autoškoly pozor

Každý má právo i během kurzu přestoupit k jiné AŠ. Pokud AŠ vysloveně naléhá, aby se platba uskutečnila před začátkem kurzu, anebo zejména pokud nechce v žádném případě připustit možnost placení na splátky, zřejmě chce peníze předem hlavně proto, aby si vás pojistila a v případě, že byste chtěli přestoupit, nebude vám chtít vrátit zbytek peněz za neodjeté jízdy a teorii.

Do doby než zahájíte návštěvu kurzu, nemá s vámi AŠ žádné výlohy. Úroveň se dá zjistit hned při první teorii. Myslíme si tedy, že stačí zaplatit až po úvodní hodině, která vám už ledacos napoví.

Možná si myslíte, proč vám to všechno píšeme, zvlášť, když máme také autoškolu. Netvrdíme, že bychom byli nejlepší, ale protože již mnoho let pracujeme v této oblasti a známe mnohá úskalí, která vás mohou potkat, rozhodli jsme se Vás na ně upozornit.

Pokud nastanou jakékoliv problémy, nebojte se kontaktovat dopravní inspektorát. Jedině tak můžete napomoci tomu, že méně kvalitní AŠ časem zaniknou a zůstanou opravdu jen ty, které to myslí vážně.

Jak to chodí v Autoškole Chládek Znojmo

Chcete mít řidičák, nebo k tomu chcete i umět jezdit?

Sami se snažíme výše uvedených jevů vyvarovat a jestli se nám to daří nebo ne už záleží na vašem posouzení. Samozřejmě, že vybíráme školné tak jako jiné autoškoly, jsme podnikatelé a tato činnost nás živí, ale současně nás tato práce baví a snažíme se o to, aby od nás naši klienti odcházeli spokojeni.

Ve Znojmě je několik autoškol a pravdou je, že najdete levnější! Nyní si ale musíte rozmyslet, jestli je vůbec možné, aby autoškola vydělávala při tak nízké ceně, na jakou můžete narazit. Pochopitelně to možné není, o čemž se už mnozí přesvědčili (nečekané výdaje po zahájení výcviku, doplácení dalších zkoušek, jízd apod.). V naší autoškole máte záruku, že zaplatíte jen tu předem stanovenou částku, nic se doplácet nebude, absolvujete kompletní výcvik včetně závěrečné zkoušky, při neúspěchu je opakovaná zkouška zdarma a je na Vašem uvážení, jestli by nebylo potřeba se zdokonalit v tom, co Vám ještě dělá problémy. Navíc kromě toho, že budete mít po skončení řidičský průkaz, budete umět řídit! (Pozor! Ne všude toto musí být pravda.)

Autoškola Chládek se teší zájmu uchazečů o absolvování kurzů na získání řidičského oprávnění od samotného začátku.

Jsme jedinou autoškolou, která po Vás nechce peníze navíc, pokud náhodou (a úspěšnost máme hodně vysokou!) neuspějete u závěrečných zkoušek!

Otevření a samotný průběh kurzů zabezpečuje výborný kolektiv s vysokou odborností, který má několikaletou zkušenost v této oblasti. S maximálním úsilím zabezpečuje plynulost a dynamiku výcviku, což přispívá ke spokojenosti frekventantů každé věkové kategorie.

Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu. Proto věnujeme maximální úsilí udržení trendu kvalitní výuky, za používání moderních didaktických pomůcek a moderního vozového parku.

Velké pochopení u nás naleznou i ti, kteří přicházejí do autoškoly s obavami, že nezvládnou požadavky, které na ně v době trvání kurzu budou kladeny. Se spokojeností můžeme říct, že právě takoví frekventanti jsou velmi úspěšní při závěrečných zkouškách, což nás velmi teší.

Naučíme vás řídit tak, abychom se vás na silnici nebáli potkávat!
V Autoškole Chládek Znojmo najdete:
  • správnou cestu k získání řidičského oprávnění,
  • kvalitu,
  • spokojenost,
  • úspěšnost,
  • přijatelnou cenu
  • a kolektiv pohodových instruktorů.
Zobrazit větší mapu

Mobirise.com